Pages Navigation Menu

Popularność konsoli Microsoft Xbox

Popularność konsoli Microsoft Xbox

Aktualnie na rynku jest wiele nowości technologicznych, które cieszą się ogromną popularnością wśród nabywców.

Jedną z nich są najnowsze konsole do gier Xbox 360 Stingray oraz Xbox One. Te  małe urządzenia są niezwykle praktyczne i funkcjonalne i doskonale sprawdzają się jako centra domowej rozrywki.

Są przeznaczone nie tylko do grania w różne gry video, ale zapewniają także możliwość korzystania z wielu ciekawych aplikacji  i programów, które uczą oraz bawią.

Część z nas , szczególnie tych często podróżujących do rozrywki w miejsce konsoli wybiera inne przenośne urządzenia jak laptop dla gracza czy nawet tablet.

Konsola Xbox  może posłużyć np  jako pomoc w zrzucaniu zbędnych kilogramów wykorzystując aplikacje typu Zumba (aerobik w rytm szybkiej muzyki czy Nike+ training – zestaw fitness przygotowany specjalnie przez firmę Nike.

Konsola Xbox doskonale się sprawdzi także przy treningu wirtualnego boxu czy kickboxingu. I to zarówno grając samotnie przed ekranem telewizora w domu, czy wykorzystując Internetowe możliwości konta Xbox Live Gold i prowadząc rozgrywki wieloosobowe.

bmarrqde1

 

Zestawy konsole XBOX 360 i Xbox One są dostępne w różnych przedziałach cenowych (od 1000 do nawet 2000 złotych) , w zależności od ich konfiguracji, ilości załączonych kontrolerów oraz zestawów gier.

Na początek polecamy zestaw składający się z konsoli Xbox z dyskiem twardym, czujnika Kinect, 2 bezprzewodowych padów do Xboxa oraz kabla HDMI.

 

Ponieważ cena takiego zestawu w stacjonarnym sklepie potrafi przekraczać 1500 złotych warto go kupić przez Internet w sklepie internetowym z konsolami (np www.techsat24.pl), bo tam ceny są dużo korzystniejsze.