Pages Navigation Menu

Jaką konsolę kupić?- Xbox One vs Xbox 360

Jaką konsolę kupić?- Xbox One vs Xbox 360

Na krajowym rynku konsol od prawie roku rywalizują o serca graczy dwie konsole firmy Microsoft. Są to doskonała niedroga konsola Xbox 360 oraz najnowszy produkt firmy z Redmont nowa konsola Xbox One.

Oba rządzenia znacznie się od siebie różnią. Poniżej prezentujemy małe porównanie obu tych produktów.

Jaką konsolę kupić? – Xbox One

Xbox One  to obecnie najpoważniejszy konkurent na rynku dla najnowszej Sony PS4.

Niektórzy są zdania, że ta konsola jest lepsza od PlayStation i w wielu aspektach mają oni rację.
Pierwszym ciekawym elementem jest pad, a właściwie pady. Microsoft  postawił na innowacyjność w tej kwestii, dlatego nowy model One sterowany jest nieco inaczej, niż starsze wersje Xboxa.
Pady są bardziej zaokrąglone, dobrze się trzymają w dłoniach, a specjalna powłoka nie pozwala palcom przyklejać się do urządzenia.
Kolejnym ciekawym aspektem jest wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań graficznych, gdzie postawiono na szybkość pamięci RAM.
Konsola Xbox One jest urządzeniem bardzo szybkim i jak mało która  nadaje się do najnowszych produkcji typu GTA 5 czy FIFA15.

Jaką konsolę kupić? – konsola Xbox One S czy X

Z konsolą Xbox  One X krajowym rynku rywalizuje jej starsza siostra znana i ceniona przez wszystkich konsola Xbox One S – https://techsat24.pl/konsole-xbox-one.

Sprzedaż konsoli Xbox One S w naszym sklepie internetowym jest praktycznie 10 krotnie wyższa niż sprzedaż nowej konsoli Xbox One X.

Nie ukrywamy, że w większości przypadków jest to spowodowane stosunkowo niską, dobrze skalkulowana pod niezbyt zamożnego gracza ceną konsoli Xbox One. Szczególnie wtedy, gdy pod uwagę weźmiemy zakup nie tylko samej konsoli Xbox One , ale także zestawu niezbędnych do niej akcesoriów takich jak dodatkowy bezprzewodowy pad, ładowarki sieciowe czy sensor Kinect do Xboxa.

Również na polu gier, szczególnie jeśli pod uwagę weźmiemy ceny gier na Xbox 360, czy ich zdecydowanie większy wybór okazuje się, że stara, poczciwa 360 tka ciągle jeszcze pozostaje doskonałą propozycją dla graczy

Zapewne wraz z rozwojem rynku gier na Xbox One nastąpi również znacząca obniżka cenowa tych tytułów co z pewnością przyczyni się do znaczącego wzrostu sprzedaży samych gier jak i konsoli oraz akcesoriów na Xbox One.

Która konsola Xbox jest lepsza?

Obydwie konsole są doskonałą propozycją i z całą stanowczością możemy je polecić graczom

Jeśli chcemy się cieszyć niesamowitą grafiką, oraz praktycznie nielimitowanymi możliwościami multimedialnymi to  warto wybrać Xbox One, a jeśli to budżet decyduje o naszym wyborze kupmy pełny zestaw Xbox 360 i jak najszybciej zanurzmy się w ulubionej grze.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *