Pages Navigation Menu

Najlepsze gry na Sony Playstation 4

Najlepsze gry na Sony Playstation 4

Posiadając konsolę Sony Playstation 4 ma się możliwość wyboru spośród licznych, ciekawych propozycji gier. Jest tu także pula gier, które dostępne są na wyłączność, dedykowane właśnie tej konsoli.

Ogólnie mówiąc, gry na konsole PS zawsze były atrakcyjnymi produktami, dopracowanymi pod wszelkimi względami i nie zmienia się to w przypadku najnowszej odsłony konsoli Playstation. Najlepsze gry na Sony Playstation 4 (Ranking) postaramy się wymienić  poniżej.

Pierwszą propozycją, która została zaprezentowana razem z premierą samego Playstation była gra Killzone 3: Shadow Fall. Jest to oferta dla lubiących strzelanki. Jest to tytuł, który może spodobać się każdemu miłośnikowi tego typu gier i tym, którzy do tej pory nie byli do niego przekonani.

Najlepsze gry na Playstation 4

Warto zwrócić też uwagę na szczególnie interesującą propozycję, jaką jest Watch Dogs. Występuje tutaj motyw hakerski, który jest główną bronią głównego bohatera. Bohaterem jest Aiden Pearce, specjalista w zakresie dokonywania włamań do elektronicznych systemów. Poprzez to wywołuje on zamęt w określonej przestrzeni – może wchodzić w system monitoringu miasta dla pozyskania wiedzy na temat interesującej go kwestii lub pośrednio prowokować wypadki w ruchu samochodowym, za sprawą manipulacji w działaniu sygnalizacji świetlnej oraz przejmować kontrolę nad innymi systemami i obiektami.

Takie działanie umożliwia Centralny System Operacyjny, za pośrednictwem którego zarządza się wszelkimi elementami infrastruktury miejskiej. System działa za pośrednictwem firmowych komputerów, a firmy do których należą, przechowują wiele informacji o mieszkańcach.

A jeśli chcesz kupić najnowsze Sony Playstation 4 Pro – poszukaj na TechSat24.pl!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *