Pages Navigation Menu

Najlepsze myszki i klawiatury Razer

Najlepsze myszki i klawiatury Razer

Ra(zer) bez wielu zer

Mówi się, że akcesoria dla graczy są drogie. Gdy przyjrzymy się produktom firmy Razer (która de facto jest jednym z pionierów gadżetów i akcesoriów dla graczy dostępnych w sklepie techsat24.pl), to dojdziemy do wniosku, że wcale tak nie musi być. W tym artykule przedstawimy Wam kilka produktów tej marki, które naszym zdaniem powinny zainteresować zarówno amatorów gier, jak również tych bardziej doświadczonych.

Najwyższa półka, lecz nie cenowa – myszki i klawiatury Razer

Razer Naga Epic to jedna z najlepszych myszy komputerowych na świecie. Doceniana przez doświadczonych graczy dzięki idealnemu profilowi, ciekawym podświetleniom i możliwości nokautowania przeciwników w grach z gatunku MMO. W zasadzie Naga Epic to następca Naga MMO. Kolejnym, bardzo ciekawym modelem jest Spectre, który poleca się fanom gry w turnieje.

 

Najlepsze myszki i klawiatury Razer

 

Z klawiatur mamy dwie godne polecenia. Marauder oraz Arctosa. Arctosa polecana jest adeptom gier komputerowych, zaś Marauder najbardziej doświadczonym. Klawiatury Razer charakteryzują się ciekawym podświetleniem, niską wagą oraz doskonałą przyczepnością do blatów (z różnego rodzaju tworzyw).

Razer oferuje produkty najwyższej jakości, ale po atrakcyjnych cenach. Na rok 2016 planowane jest wydanie kolejnych serii mysz oraz klawiatur, dlatego warto obserwować tą firmę.

Pełną ofertę myszek dla graczy znajdziesz tu: https://techsat24.pl/myszki-komputerowe