Pages Navigation Menu

Akcesoria dla graczy Razer

Akcesoria dla graczy Razer

Gratka dla każdego gracza

W niepamięć odeszły czasy, gdy z komputerów korzystano jedynie w celu wprowadzenia danych do systemu czy też utworzenia ważnego dokumentu. Dziś do najbardziej zagorzałych miłośników komputerów należą gracze, którzy pomimo dosyć ograniczonych zainteresowań, posiadają sporą wiedzę na temat wszelkich nowinek technicznych ze świata komputerów. Gratką dla każdego miłośnika gier komputerowych sa wszelkiego rodzaju dodatki, które nie tylko ułatwiają grę ale przede wszystkim również sprawiają że jest ona przyjemniejsza. Pośród wielu przodujących marek oferujących sprzęt komputerowy dla graczy, ważne miejsce zajmuje firma Razer. Ogromną zaletą dodatków oferowanych przez nią jest fakt, iż nie jesteśmy zmuszeni wcale do wymiany całego sprzętu na nowy. Z powodzeniem możemy po kolei kompletować kolejne elementy, aż do uzyskania pokaźnej kolekcji.

 

Uchwyt do kabli Razer

Każdy kto sam jest graczem komputerowym lub też kiedykolwiek był w pokoju komputerowego graca z pewnością zauważył jedną wspólną cechę tych pomieceń, jaką są wszędzie walające się kable. Oczywiście, obecnie każdy sprzęt taki jak słuchawki czy też myszka może działać bezprzewodowo, Niestety urządzenia tego rodzaju są jeszcze stosunkowo drogie, dlatego najlepszym wyjściem jest kupno specjalnego uchwytu do kabli. Firma Razer już jakiś czas temu wypuściła na rynek uchwyt, który automatycznie wyłapuje kabel znajdujący się w pobliżu a nawet może go zwijać, co okazuje się być szczególnie przydatne przede wszystkim podczas wymiany czy też składania sprzętu.

Zawsze w kontakcie – Razer Nabu

Innym dodatkiem dla graczy, przede wszystkich tych, którzy lubują się w grach sieciowych jest małe ale szczególnie sprytne urządzenie. Wygląda ono jak bransoletka z trzema diodami, której przeznaczeniem jest informowanie o ważnych wydarzeniach, wiadomościach czy też innych aktywnościach poczynionych na naszym profilu w grze. Dodatkowo istnieje możliwość wymiany informacji po między użytkownikami takich samych urządzeń bez użycia komputera. Wystarczy, że przybijesz piątkę z innym graczem a już zyskujesz dostęp do określonych informacji. Razer Nabu, bo tak się nazwa owe urządzenie, posiada także możliwość wgrania określonych aplikacji umożliwiających liczenie kroków, dystansu lub też spalonych kilokalorii podczas biegu czy też uprawiania innej aktywności.

Pełną ofertę akcesoriów dla graczy w tym słuchawki gamingowe znajdziesz na techsat24.pl

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *