Pages Navigation Menu

Akcesoria dla graczy Logitech

Akcesoria dla graczy Logitech

Coś dla fanów gier od Logitech

Bezpowrotnie minęły czasy, gdy producenci sprzętów komputerowych omijali oczekiwania oraz potrzeby miłośników komputerów grających w gry. Obecnie, każda szanująca się firma tego rodzaju, oferuje również dodatki odpowiednie dla miłośników gier komputerowych. Wśród nich znajdziemy między innymi myszki, klawiatury, joysticki oraz słuchawki dla maniaków komputerowej rozrywki. W tej kwestii w tyle nie pozostaje również firma Logitech oferująca dosyć sporą ilość komputerowych dodatków tego rodzaju.

 

Myszka dla graczy Hyperion Fury

Ten model myszki przeszedł już do historii jako jedna z najlepszych myszek przeznaczona do gier. Jej największą zaletą jest przede wszystkim ogromna czułość oraz prędkość reakcji. Hyperion to myszka o iście dziwacznym kształcie niemal w niczym nie przypominająca tradycyjnych myszek, Na całej jej powierzchni znajduje się aż osiem różnych przycisków, którymi mamy możliwość włączenie wielu opcji w grze, w zależności od tego jaki rodzaj ustawień wybierzemy. Wśród wielu pozytywnych cech tego modelu nie można nie wspomnieć o doskonałej jakości wykonania samej myszki a także jej odporności na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, mogące powstać choćby podczas intensywnego użytkowania.

 

Joystick dla prawdziwego fana

Większości z nas joysticki kojarzą się z grami na konsolę. Rzeczywiście, nieco rzadziej używa się joysticków w połączeniu wraz z komputerem co wcale nie oznacza, że nie jest to możliwe, Firma Logitech posiada w swojej ofercie również model Wirelles F71pozwalający na bardzo szybką reakcję na sytuację mającą miejsce na ekranie monitora. Dla wzmożenia atrakcyjności, na skutek powstałych w grze wybuchów, uderzeń czy innych rewelacji joystick zaczyna wibrować w rękach. Urządzenie wyposażone jest w wiele dodatkowych, wspomagających guzików dzięki, którym możliwe jest dopasowanie go do wielu różnych gier.

 

Profilowana klawiatura G105

To model klawiatury idealnie nadającej się do gier, Jest nie tylko odpowiednio wyprofilowana, co umożliwia wygodne oparcie rąk w czasie gry, ale także posiada odpowiednie przyciski, których zadaniem jest umożliwienie sprawniejszego poruszania się po menu gry. Co ważne dla każdego nocnego marka, klawiatura posiada również własne podświetlanie każdego klawisza z osobna.

Pełną ofertę akcesoriów dla graczy Logitech w tym klawiatury gamingowe znajdziesz na techsat24.pl. Zajrzyj do sklepu i porównaj ceny z konkurencją! Codziennie nowe promocje – Sprawdź!

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *